O nas.


Jako copywriter zaczęłam pracować na początku 2015 roku. Okazało się, że jest to zajęcie, które przynosi mi niesamowitą radość i spełnienie. Pisanie tekstów stało się dla mnie swego rodzaju możliwością dzielenia się swoją wiedzą, którą zawsze chłonęłam, niezależnie od tematu.

Jako osoba z wykształcenia zajmująca się reklamą, miałam przez ponad dekadę problem z odnalezieniem w tej branży swojej niszy. Odkrycie możliwości pisania artykułów dało mi wreszcie okazję do rozwijania swoich pasji będących połączeniem marketingu i tworzeniem informacji dla innych. Tym bardziej że otrzymuję wiele pochwał związanych z jakością moich tekstów.

Parę próbek tutaj 🙂

Dlaczego warto ze mną współpracować?
Tak jak ujęłam to powyżej. Zyskujesz osobę, która nie tylko pisze teksty na potrzeby stron internetowych, ale i taką, która to lubi, czerpie z tego satysfakcję i potrafi przekazać informacje w prosty i czytelny sposób innym.


Doświadczenie.

Posiadam stałych zleceniodawców, którzy wykorzystują moje teksty na kilku blogach związanych z medycyną niekonwencjonalną, zdrowym trybem życia i produktami organicznymi.

Mam także doświadczenie w kompleksowym prowadzeniu stron informacyjnych i blogów.